| Művész: | RACZYŃSKI, Stanisław |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | ex libris Norbert Lippóczy |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47389 |
| ID (link): | 33613 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | RACZYŃSKI, Stanisław |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | ex libris Norbert Lippóczy |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47389 |
| ID (link): | 33613 |
| Gyűjtő: | PL |