| Művész: | ismeretlen |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | Hans Teilnkes von Prespurg |
| Technika: | P1 C2-ről |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47341 |
| ID (link): | 32976 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | Hans Teilnkes von Prespurg |
| Technika: | P1 C2-ről |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47341 |
| ID (link): | 32976 |
| Gyűjtő: | PL |