| Művész: | ÁGOTHA Margit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [zenélő férfi] |
| Technika: | X2 |
| Év: | -1975 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 47344 |
| ID (link): | 32971 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ÁGOTHA Margit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [zenélő férfi] |
| Technika: | X2 |
| Év: | -1975 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 47344 |
| ID (link): | 32971 |
| Gyűjtő: | PL |