| Művész: | REINBERGER-BRAUSEWETTER, Gertraud |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | ex libris Réthy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1975 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47339 |
| ID (link): | 32970 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | REINBERGER-BRAUSEWETTER, Gertraud |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | ex libris Réthy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1975 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47339 |
| ID (link): | 32970 |
| Gyűjtő: | PL |