| Művész: | KOROLKO, Małgorzata |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Réthy István vasutas könyveiből |
| Technika: | X2 |
| Év: | -1972 |
| Magasság: | 49 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45144 |
| ID (link): | 32969 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOROLKO, Małgorzata |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Réthy István vasutas könyveiből |
| Technika: | X2 |
| Év: | -1972 |
| Magasság: | 49 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45144 |
| ID (link): | 32969 |
| Gyűjtő: | PL |