| Művész: | RUETER, Pam Georg |
| Ország: | NLD |
| Név vagy felirat: | ex libris Roland Roveda |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 51 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 30614 |
| ID (link): | 32911 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | RUETER, Pam Georg |
| Ország: | NLD |
| Név vagy felirat: | ex libris Roland Roveda |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 51 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 30614 |
| ID (link): | 32911 |
| Gyűjtő: | PL |