| Művész: | RUETER, Pam Georg |
| Ország: | NLD |
| Név vagy felirat: | exlibris Sture Sturén |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 47317 |
| ID (link): | 32856 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | RUETER, Pam Georg |
| Ország: | NLD |
| Név vagy felirat: | exlibris Sture Sturén |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 47317 |
| ID (link): | 32856 |
| Gyűjtő: | PL |