| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Erzsi könyve |
| Technika: | C3 |
| Év: | [1972] |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Nincs az alkotásjegyzékben!] |
| Leltári szám: | 56228 |
| ID (link): | 3215 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Erzsi könyve |
| Technika: | C3 |
| Év: | [1972] |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Nincs az alkotásjegyzékben!] |
| Leltári szám: | 56228 |
| ID (link): | 3215 |
| Gyűjtő: | PI |