| Művész: | nemes TÖRÖK János |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [karácsonyi, háromkirályok hódolata] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 211 mm |
| Szélesség: | 153 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 32089 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | nemes TÖRÖK János |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [karácsonyi, háromkirályok hódolata] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 211 mm |
| Szélesség: | 153 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 32089 |
| Gyűjtő: | PL |