| Művész: | ПОПОВ, Рюрик Борисович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | из книг И. И. Бабкова |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Иван Иванович Бабков (1891-1971) |
| Leltári szám: | 55951 |
| ID (link): | 32074 |
| Gyűjtő: | FI |
| Művész: | ПОПОВ, Рюрик Борисович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | из книг И. И. Бабкова |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Иван Иванович Бабков (1891-1971) |
| Leltári szám: | 55951 |
| ID (link): | 32074 |
| Gyűjtő: | FI |