| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Talabér |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 297 |
| Év: | -1993 |
| Magasság: | 101 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56220 |
| ID (link): | 3207 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Talabér |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 297 |
| Év: | -1993 |
| Magasság: | 101 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56220 |
| ID (link): | 3207 |
| Gyűjtő: | PI |