| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kasichnitz |
| Technika: | |
| Opusz szám: | op. 109 |
| Év: | -1993 |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 37 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Kasichnitz József] |
| Leltári szám: | 56218 |
| ID (link): | 3205 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kasichnitz |
| Technika: | |
| Opusz szám: | op. 109 |
| Év: | -1993 |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 37 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Kasichnitz József] |
| Leltári szám: | 56218 |
| ID (link): | 3205 |
| Gyűjtő: | PI |