| Művész: | BALÁZSFY Rezső |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Pinterits Tibor |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum |
| Leltári szám: | 46204 |
| ID (link): | 31837 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BALÁZSFY Rezső |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Pinterits Tibor |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum |
| Leltári szám: | 46204 |
| ID (link): | 31837 |
| Gyűjtő: | PL |