| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Aesculus Hippocastanum L. ex herbario Trefort-kert T.F. P. L. |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 55040 |
| ID (link): | 31621 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Aesculus Hippocastanum L. ex herbario Trefort-kert T.F. P. L. |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 55040 |
| ID (link): | 31621 |
| Gyűjtő: | PI |