| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | ex libris Bánvölgyi |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 96 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még más névvel, nem a gyűjteményünk része! |
| Leltári szám: | 54981 |
| ID (link): | 31609 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | ex libris Bánvölgyi |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 96 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még más névvel, nem a gyűjteményünk része! |
| Leltári szám: | 54981 |
| ID (link): | 31609 |
| Gyűjtő: | PI |