| Művész: | SIPOS Loránd |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Ursa Minor |
| Technika: | |
| Év: | -1997 |
| Magasság: | 106 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46930 |
| ID (link): | 31387 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SIPOS Loránd |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Ursa Minor |
| Technika: | |
| Év: | -1997 |
| Magasság: | 106 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46930 |
| ID (link): | 31387 |
| Gyűjtő: | PL |