| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | [fák, betlehemi csillag] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [karácsonyi] |
| Leltári szám: | 54348 |
| ID (link): | 3116 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | [fák, betlehemi csillag] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [karácsonyi] |
| Leltári szám: | 54348 |
| ID (link): | 3116 |
| Gyűjtő: | PL |