| Művész: | OTT, Herbert Stefan |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Erika u. Christoph Zeckai |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 739 |
| Év: | 1981 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46853 |
| ID (link): | 31156 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | OTT, Herbert Stefan |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Erika u. Christoph Zeckai |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 739 |
| Év: | 1981 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46853 |
| ID (link): | 31156 |
| Gyűjtő: | PL |