| Művész: | OTT, Herbert Stefan |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Herbert Ott |
| Technika: | [X2] |
| Év: | |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 33758 |
| ID (link): | 31047 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | OTT, Herbert Stefan |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Herbert Ott |
| Technika: | [X2] |
| Év: | |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 33758 |
| ID (link): | 31047 |
| Gyűjtő: | PL |