| Művész: | OTT, Herbert Stefan |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | J. Mercier exlibris |
| Technika: | [X2] |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Jocelyn Mercier] |
| Leltári szám: | 2309 |
| ID (link): | 31010 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | OTT, Herbert Stefan |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | J. Mercier exlibris |
| Technika: | [X2] |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Jocelyn Mercier] |
| Leltári szám: | 2309 |
| ID (link): | 31010 |
| Gyűjtő: | PL |