| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Stettner Béla 1928-1984 in memoriam |
| Technika: | |
| Év: | [1984] |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 81 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46792 |
| ID (link): | 30628 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Stettner Béla 1928-1984 in memoriam |
| Technika: | |
| Év: | [1984] |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 81 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46792 |
| ID (link): | 30628 |
| Gyűjtő: | PL |