| Művész: | BADACSONYI Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [ember madarakkal székben] |
| Technika: | C2 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 179 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Badacsonyi Sándor |
| Leltári szám: | 46791 |
| ID (link): | 30627 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BADACSONYI Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [ember madarakkal székben] |
| Technika: | C2 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 179 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Badacsonyi Sándor |
| Leltári szám: | 46791 |
| ID (link): | 30627 |
| Gyűjtő: | PL |