| Művész: | BALÁZSFY Rezső |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Mme Pinterits |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 68373 |
| Leltári szám: | 46202 |
| ID (link): | 30479 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BALÁZSFY Rezső |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Mme Pinterits |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 68373 |
| Leltári szám: | 46202 |
| ID (link): | 30479 |
| Gyűjtő: | PL |