| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BÚÉK Szigeti István 1970 |
| Technika: | [X] |
| Év: | 1969 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46449 |
| ID (link): | 30134 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BÚÉK Szigeti István 1970 |
| Technika: | [X] |
| Év: | 1969 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46449 |
| ID (link): | 30134 |
| Gyűjtő: | PL |