| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Hollós Lóránt |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 84 |
| Év: | |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46326 |
| ID (link): | 29935 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STERBENZ Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Hollós Lóránt |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 84 |
| Év: | |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46326 |
| ID (link): | 29935 |
| Gyűjtő: | PL |