| Művész: | SZŰCS Pál |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Dr. Nánásy László |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 68996 |
| Leltári szám: | 46321 |
| ID (link): | 29525 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZŰCS Pál |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Dr. Nánásy László |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 68996 |
| Leltári szám: | 46321 |
| ID (link): | 29525 |
| Gyűjtő: | PL |