| Művész: | RÉVÉSZ Kornél |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Pinterits Tibor |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 31 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | A büvészinas |
| Leltári szám: | 46313 |
| ID (link): | 29518 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | RÉVÉSZ Kornél |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Pinterits Tibor |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 31 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | A büvészinas |
| Leltári szám: | 46313 |
| ID (link): | 29518 |
| Gyűjtő: | PL |