| Művész: | RÉVÉSZ Kornél |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szívből gratulál az Illyés család |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 182 |
| Év: | 1938 |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46312 |
| ID (link): | 29517 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | RÉVÉSZ Kornél |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szívből gratulál az Illyés család |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 182 |
| Év: | 1938 |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46312 |
| ID (link): | 29517 |
| Gyűjtő: | PL |