| Művész: | PINTERITS Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Pinterits |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1918 |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Pinterits Tibor] lásd még 65840 |
| Leltári szám: | 46310 |
| ID (link): | 29515 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PINTERITS Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Pinterits |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1918 |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Pinterits Tibor] lásd még 65840 |
| Leltári szám: | 46310 |
| ID (link): | 29515 |
| Gyűjtő: | PL |