| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Édesapám könyve |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1929 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 66277 |
| Leltári szám: | 46308 |
| ID (link): | 29513 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Édesapám könyve |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1929 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 66277 |
| Leltári szám: | 46308 |
| ID (link): | 29513 |
| Gyűjtő: | PL |