| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | ex libris Doctoris Albertii Éltető |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 66166 |
| Leltári szám: | 46307 |
| ID (link): | 29512 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | ex libris Doctoris Albertii Éltető |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 66166 |
| Leltári szám: | 46307 |
| ID (link): | 29512 |
| Gyűjtő: | PL |