| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Tibiék könyve |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Pinterits Tibor] |
| Leltári szám: | 46305 |
| ID (link): | 29510 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Tibiék könyve |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Pinterits Tibor] |
| Leltári szám: | 46305 |
| ID (link): | 29510 |
| Gyűjtő: | PL |