| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tibi könyve |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46304 |
| ID (link): | 29508 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tibi könyve |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46304 |
| ID (link): | 29508 |
| Gyűjtő: | PL |