| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | ex bibliotheca dr Schmidt József |
| Technika: | [P1] |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46303 |
| ID (link): | 29507 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | ex bibliotheca dr Schmidt József |
| Technika: | [P1] |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46303 |
| ID (link): | 29507 |
| Gyűjtő: | PL |