| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tiboré. |
| Technika: | [P1] |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 91 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46302 |
| ID (link): | 29506 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETRY Béla |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tiboré. |
| Technika: | [P1] |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 91 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46302 |
| ID (link): | 29506 |
| Gyűjtő: | PL |