| Művész: | nemes TÖRÖK János |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1944 BUÉK nemes Török János |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1943 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46291 |
| ID (link): | 29495 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | nemes TÖRÖK János |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1944 BUÉK nemes Török János |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1943 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46291 |
| ID (link): | 29495 |
| Gyűjtő: | PL |