| Művész: | NAGY Árpád |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Nagy Árpád |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 1 (1) |
| Év: | 1924 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 70476 |
| Leltári szám: | 46288 |
| ID (link): | 29492 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY Árpád |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Nagy Árpád |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 1 (1) |
| Év: | 1924 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 70476 |
| Leltári szám: | 46288 |
| ID (link): | 29492 |
| Gyűjtő: | PL |