| Művész: | MOCSAY Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Pérelyné Tóth Lili |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46287 |
| ID (link): | 29491 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MOCSAY Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Pérelyné Tóth Lili |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46287 |
| ID (link): | 29491 |
| Gyűjtő: | PL |