| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris eroticis Tiberii Pinterits |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 89 |
| Év: | 1923 |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46283 |
| ID (link): | 29489 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris eroticis Tiberii Pinterits |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 89 |
| Év: | 1923 |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46283 |
| ID (link): | 29489 |
| Gyűjtő: | PL |