| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Anna könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 171 |
| Év: | 1927 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46279 |
| ID (link): | 29485 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Anna könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 171 |
| Év: | 1927 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46279 |
| ID (link): | 29485 |
| Gyűjtő: | PL |