| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ádám László könyvtárából |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 284 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46278 |
| ID (link): | 29484 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ádám László könyvtárából |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 284 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46278 |
| ID (link): | 29484 |
| Gyűjtő: | PL |