| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Korányi Pál könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 249 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46276 |
| ID (link): | 29482 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Korányi Pál könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 249 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46276 |
| ID (link): | 29482 |
| Gyűjtő: | PL |