| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Sokszorosító Ipar Rt. könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 211 |
| Év: | 1928 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46272 |
| ID (link): | 29478 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Sokszorosító Ipar Rt. könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 211 |
| Év: | 1928 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46272 |
| ID (link): | 29478 |
| Gyűjtő: | PL |