| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris dr. Naményi |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 175 |
| Év: | 1927 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46268 |
| ID (link): | 29474 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris dr. Naményi |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 175 |
| Év: | 1927 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46268 |
| ID (link): | 29474 |
| Gyűjtő: | PL |