| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Osváth Ödön könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 142 |
| Év: | 1926 |
| Magasság: | 38 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46266 |
| ID (link): | 29472 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Osváth Ödön könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 142 |
| Év: | 1926 |
| Magasság: | 38 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46266 |
| ID (link): | 29472 |
| Gyűjtő: | PL |