| Művész: | FORRAI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Pinterits Tibi |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még az eredeti rajzot is! |
| Leltári szám: | 46263 |
| ID (link): | 29469 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FORRAI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Pinterits Tibi |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1931 |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még az eredeti rajzot is! |
| Leltári szám: | 46263 |
| ID (link): | 29469 |
| Gyűjtő: | PL |