| Művész: | FARAGÓ Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tibike tulajdona |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | lásd még a 61810 eredeti rajzot |
| Leltári szám: | 46262 |
| ID (link): | 29468 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FARAGÓ Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tibike tulajdona |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | lásd még a 61810 eredeti rajzot |
| Leltári szám: | 46262 |
| ID (link): | 29468 |
| Gyűjtő: | PL |