| Művész: | BRETTSCHNEIDER Kocsárd |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Korányi Pál |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46258 |
| ID (link): | 29464 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BRETTSCHNEIDER Kocsárd |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Korányi Pál |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 46258 |
| ID (link): | 29464 |
| Gyűjtő: | PL |