| Művész: | KOLOZSVÁRY Sándor |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tibor könyve |
| Technika: | P7 |
| Év: | 1922 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 63560 |
| Leltári szám: | 46209 |
| ID (link): | 29420 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOLOZSVÁRY Sándor |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tibor könyve |
| Technika: | P7 |
| Év: | 1922 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 63560 |
| Leltári szám: | 46209 |
| ID (link): | 29420 |
| Gyűjtő: | PL |