| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tibor könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 207 |
| Év: | 1928 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46207 |
| ID (link): | 29418 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Pinterits Tibor könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 207 |
| Év: | 1928 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46207 |
| ID (link): | 29418 |
| Gyűjtő: | PL |